543 251 001
Staré náměstí č. 20
619 00 Brno - Přízřenice

Rodinné domy prodány! K dispozici volné pozemky k výstavbě Vašeho RD!

Rodinné domy Březina - Na Kopečku

Popis projektu Ceny a rezervace RD Financování Fotogalerie Technický popis Kontakty

Popis projektu

Rodinné domy prodány! K dispozici volné pozemky k výstavbě Vašeho RD!

 • Energeticky úsporné domy s cenou od 21 800 Kč do 24 937 Kč za m².
 • Možnost nastěhování do 4 měsíců od podpisu rezervační smlouvy.
 • Variabilita interiéru – detaily vám upravíme na míru.

Nabízíme vám ke koupi RD v projektu Na Kopečku, ve kterém v obci Březina u Křtin vzniká 16 nových zděných rodinných domků. Jejich výstavba byla zahájena již v roce 2008 a postupně se blížíme k dokončení výstavby. K dispozici je vám 7 třípodlažních řadových domků, dále 4 RD, koncipované jako dvojdomky a jeden samostatně stojící RD. To vše v půvabné lokalitě Chráněné krajinné oblasti Moravský Kras.

Lokalita

Obec Březina, okres Brno – venkov se nachází 11 km severovýchodně od Moravské metropole. Obyvatelům obce je k dispozici škola, školka, integrovaný dopravní systém (IV. pásmo MHD Brno), obchod, a další možnosti kulturního, relaxačního i sportovního vyžití. Domy v projektu Na Kopečku jsou situovány vyvýšeně nad současnou zástavbou a jejich poloha vám nabídne nádherný výhled na celou obec Březina i na okolní krásnou přírodu.

Přijeďte se na projekt Rodinné domy Březina - Na Kopečku podívat s celou svojí rodinou. Kontaktujte nás, rádi vás provedeme a na prohlídce ochotně zodpovíme všechny vaše doplňující otázky.

Typy rodinných domků

Všechny nabízené domky mají k dispozici vlastní zahrádku za domem i předzahrádku. Samozřejmostí je také garáž integrovaná do přízemí. K výstavbě jsou požívány výhradně osvědčené postupy a poctivé materiály. Stavíme z cihel, konstruujeme dřevěné krovy se střešní krytinou z pálených tašek. Domky mají různá uspořádání, od 4+ kk do 5+kk poskytují možnost výběru bydlení podle vašich osobních požadavků. Mírná jižní svažitost pozemků umožňuje příjemné proslunění domů.

Rodinné domky vám nabízíme ve variantě na klíč. Můžete si vybrat standardní i nadstandardní materiály, barvy či provedení vnitřního vybavení (obklady, podlahy, dveře apod.) tak, aby vše odpovídalo vašemu vkusu i nárokům.

Podstatnou výhodou projektu Na Kopečku je zajištění pohodlného příjezdu i za špatného počasí, což vám umožňuje nově vystavěná příjezdová komunikace. Okolní prostranství je osazeno veřejným osvětlením i parkovacími místy s dostatečnou kapacitou. Zcela nově jsou zbudovány svody dešťové vody, splašková kanalizace a přívody vody i elektřiny.

Projekt Na Kopečku řeší vaši potřebu kvalitního bydlení v příjemném sousedství lesů a luk, přitom lokalita je z Brna pohodlně dostupná v kterýkoli den i hodinu. Projekt reflektuje nároky na moderní bydlení komplexně a neopomíjí ani infrastrukturu, která je pro bydlení tolik důležitá. Přijeďte se přesvědčit, sjednejte si schůzku a prohlídku přímo Na Kopečku.

Termíny etap dokončení projektu Na Kopečku

Etapa – 11 řadových domů (č. RD 1–11) - DOKONČENO

Ceny a rezervace RD

Číslo domu Typ Uspořádání Užitná plocha (m2) Pozemek (m2) Cena na "klíč" vč. DPH 15% Půdorysy podlaží (.pdf)
Pozemek 12 PRODÁNO
Pozemek 13 PRODÁNO
RD1 R-2P-K 5+kk 160 334 PRODÁNO NP 1, 2
RD2 R-3P-V 4+1 179 210 PRODÁNO NP 1, 2, 3
RD3 R-3P-V 4+1 179 215 PRODÁNO NP 1, 2, 3
RD4 R-3P-V 4+1 179 220 PRODÁNO NP 1, 2, 3
RD5 R-3P-V 4+1 179 225 PRODÁNO NP 1, 2, 3
RD6 R-3P-V 4+1 179 231 PRODÁNO NP 1, 2, 3
RD7 R-3P-V 4+1 179 236 PRODÁNO NP 1, 2, 3
RD8 R-3P-V 4+1 179 241 PRODÁNO NP 1, 2, 3
RD9 R-3P-V 4+1 179 241 PRODÁNO NP 1, 2, 3
RD10 R-3P-V 4+1 179 241 PRODÁNO NP 1, 2, 3
RD11 R-2P-K 4+kk 160 307 PRODÁNO NP 1, 2
Pozemek 14 PRODÁNO
Pozemek 15 PRODÁNO
Pozemek 16 PRODÁNO

S rozhodováním o koupi byste neměli příliš otálet. K dispozici zbývájí pouze 2 pozemky sjednejte si s námi schůzku přímo Na Kopečku, rádi vám vše ukážeme.

Ceny domků jsou více než sympatické a tato životní investice se vám vyplatí. Nedaleko brněnské metropole bude celá vaše rodina v malebné a čisté přírodě. Lepší místo k žití na dosah práce a veškerého komfortu jen tak nenajdete. Postavili jsme pro vás celkem jedenáct domků, které uspokojí potřeby každé rodiny.

Nízký rezervační poplatek

Rezervační poplatek činí pouhých 90.000Kč na základě podpisu Dohody o rezervaci uzavřené mezi budoucím prodávajícím a budoucím kupujícím.

Volné pozemky si můžete rezervovat zde

Financování

Kupní cena bude budoucím kupujícím uhrazena průběžně, a to formou zálohových plateb na zvláštní účet prodávajícího. Po uhrazení rezervační zálohy budou další fáze financování budou se zájemci řešeny individuálně a specifikovány ve smlouvě o smlouvě budoucí, např. dle tohoto splátkového kalendáře:

Rezervace 90 000,- Platba na základě podpisu Dohody o rezervaci uzavřené mezi budoucím prodávajícím a budoucím kupujícím.
Doplatek Dle osobní dohody.

Abyste měli jistotu při financování svého domu, zřídili jsme pro rezervace a platby zvláštní účet. Snažíme se, aby vše bylo maximálně transparentní.

Celé financování probíhá průběžně formou zálohových plateb na základě Dohody o rezervaci uzavřené mezi budoucím prodávajícím a budoucím kupujícím. Po uhrazení rezervačního poplatku ve výši pouhých 90.000Kč je možno další fáze financování řešit zcela individuálně podle vašich možností. Kompletní podmínky budou přesně specifikovány ve Smlouvě o smlouvě budoucí. Smluvní vztah je rovněž možno řešit zcela individuálně například Smlouvou o dílo.

Platby lze nastavit rovněž zcela individuálně. Po složení rezervačního poplatku lze sjednat splátkový kalendář, na jehož základě bude financování koupě rodinného domu probíhat. Splátkový kalendář bude nedílnou součástí Kupní smlouvy, nebo Smlouvy o dílo.

Kontaktujte nás, rádi s vámi projednáme vše ohledně financování i veškerých dalších detailů.

Nejen financování může být individuální

Vše se snažíme přizpůsobovat vašim potřebám a možnostem, proto i financování rodinných domů si s námi můžete sjednat tak, aby vám to vyhovovalo. Stejně tak celý projekt Na Kopečku byl neprojektován pro nerušené bydlení, komfort a blízkost veškeré infrastruktury. Také vybavení a dispozice interiérů lze přizpůsobit vašim přáním.

Sjednejte si s námi schůzku, kde nejen detaily ohledně financování v klidu projednáme a vymyslíme řešení, které vám bude vyhovovat.

Technický popis projektu Na Kopečku

Přesvědčte se v technickém popisu, že vám budujeme kvalitní a moderní bydlení. Vše vybíráme s citem s ohledem na nejlepší poměr ceny a kvality. V klidu pohodlné kanceláře můžeme rovněž projednat financování a podmínky koupě vašeho nového rodinného domu.

Technologie a materiály

 • Střešní okna VELUX
 • Střešní krytina Brněnka Režná
 • Oplechování - pozinkovaný ocelový plech
 • Střešní plášť - tepelná izolace tl. 200 mm
 • Komín připraven pro krb - komínové těleso v ceně, komínové těleso vč. krbové vložky s obezděním a elastickou úpravou, omítkou a malbou
 • Fasáda zateplená polystyrenem tl. 80 mm Vstupní bílé plastové dveře
 • Probarvená omítka BAUMIT
 • Obklad z cihlových pásků
 • Hydroizolace proti zemní vlhkosti
 • V koupelnách hydroizolační stěrka MAPEI.
 • Zateplená garážová vrata bílá plastová s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním
 • Schodiště z ocelové konstrukce, železobetonová výplň stupnic, keramická dlažba
 • Stropní konstrukce provedená ze stropních panelů PPD
 • Rozvody - silnoproudé rozvody, zásuvky a vypínače ABB standard Tango, příprava pro digestoř, příprava pro připojení na internet a telefon, příprava pro TV rozvody (3 ks zásuvek)
 • Okna bílá plastová značky SALAMANDER Design Streamline (6-ti komorová zpevněná ocelovými zinkovými výztuhami, osazená rakouským celoobvodovým kováním MACO a izolačním dvojsklem 4-16-4, U=1.1 s teplým nerezovým rámečkem)
 • Vytápění tepelným čerpadlem, otopná tělesa Radik - termostatické hlavice

Interiéry

 • Vnitřní omítky Salith
 • Sádrokartonové podhledy
 • Podlahy: keramická dlažba, plovoucí podlahy v obytných místnostech
 • Vnitřní izolace podlah 1 NP tl. 60 mm
 • Vnitřní parapety bílé plastové
 • Obložkové dveře laminátové

Ve standardu jsou dodávané obklady a dlažby, vnitřní dveře a zárubně, plovoucí podlahy, zařizovací předměty koupelen a WC (ceník vč. nabídky vám rádi poskytneme). Vše si však můžete pozměnit podle vlastního přání a nahradit výrobky nadstandardními od specializovaných dodavatelů.

Poznámka: Součástí standardního vybavení není kuchyňská linka, tu ponecháváme na vašem vlastním dodavateli a výběru. Kontaktujte nás a sdělte nám své individuální požadavky.

Kontakty

Investor/Zhotovitel: Stavební firma ŠMAK s.r.o.

Adresa

Staré nám. 19
619 00 Brno

Prodej

Ing. Roman Šmak, a.i.

Ing. Michal Šmak, a.i.